Kurumsal

Hakkımızda

2012 yılında Havacılık ve Savunma Sanayii sektöründe tasarım ve üretim tecrübesi olan deneyimli mühendisler ve teknik ekip tarafından kurulmuştur.

Şirketimiz; uzman mühendis kadrosu, eğitimli personeli ve 1500 m² kapalı alana sahip tesisleriyle aşağıdaki alanlarda faaliyet göstermektedir.

Deneyimli personelimiz ve güçlü alt yapımız sayesinde kurulumundan 6 ay gibi kısa bir süre sonra, ASELSAN A.Ş.’den kablaj faaliyet alanında Yan Sanayii Onay Belgesini hak kazanan şirketimiz, kaliteli ve zamanında teslim ettiği işler sayesinde ASELSAN A.Ş.’den 2013 yılı Yan Sanayii Başarı Belgesini almıştır.

2014 yılı ocak ayında faaliyete giren yeni üretim hattımız ve ESD’li elektromekanik montaj atölyemizle birlikte ASELSAN A.Ş.’den Elektromekanik Montaj faaliyet alanında da Yan Sanayii Onay Belgesini almaya hak kazanmıştır.

Kalite Politikamız

Süreç Savunma olarak havacılık ve savunma sanayii sektöründe daima yeniliklerin öncüsü ve teknolojinin takipçisi olmak, tüm faaliyetlerimizde insan sağlığı ve iş güvenliğini temel prensip edinerek kaliteli ve güvenli bir iş ortamı sağlamak, müşterilerimizle entegre çalışarak kaliteli ürün ve hizmet için daima standartlara, mevzuatlara uygun şekilde müşteri ihtiyaçlarını eksiksiz yerine getirmek, üretim kalitesinin sürekli iyileşmesi için çalışanlarımıza gerekli eğitim desteğini vermek, kalite yönetim sisteminin şartlarına uyarak sürekli gelişme ve iyileşmeyi sağlamak kuruluşumuzun kalite politikasıdır.

Vizyonumuz

Ulusal ve uluslararası düzeyde rekabet yeteneğine sahip, küresel değerlerle ulusal kimliği ilişkilendirebilen, kendini sürekli geliştiren, teknolojiye hâkim, çevreye duyarlı, toplumsal ve etik değerlere sahip, yaratıcılık, girişimcilik ve liderlik özelliklerini araştırma yeterlilikleri ile birleştirerek uygulayabilen alanında lider firma olmaktır.

Misyonumuz

Havacılık ve Savunma Sanayii başta olmak üzere tüm müşterilerimizin kablaj, elektromekanik montaj ve platform üzeri kurulum ihtiyaçlarını; geleceği şekillendirecek düzeyde sürekli iyileştirerek kaliteli, eğitimli personel ile zamanında ve maliyet etkin karşılamaktır.

Belgelerimiz